Stromolezecké stupačky Distel Carbon Dorn Amerika 40 mm

71-315

Prémiové stromolezecké stupačky Distel Carbon Dorn Amerika 40 mm. Vypracované v autokláve, čo znamená „pečené“ vo vákuu pod tlakom pri 130 °C. Tak vzniknú jedinečné, obzvlášť ľahké a stabilné stupačky.

Vďaka strmeňu nastavenému dopredu a pod uhlom sa anatomicky a ergonomicky dá vylepšiť tvar. To zvyšuje pohodlie nosenia a robí dlhšie prácu pohodlnejšiu. Uhlíkové mačky boli navyše doplnené o podrážku Vibram, ktorá chráni uhlík.

Viac detailov

479,38 € bez DPH
479,38 €

Platby cez PayPal
Platby cez PayPal

Detaily

Prémiové stromolezecké stupačky Distel Carbon Dorn Amerika 40 mm. Vypracované v autokláve, čo znamená „pečené“ vo vákuu pod tlakom pri 130 °C. Tak vzniknú jedinečné, obzvlášť ľahké a stabilné stupačky.

Vďaka strmeňu nastavenému dopredu a pod uhlom sa anatomicky a ergonomicky dá vylepšiť tvar. To zvyšuje pohodlie nosenia a robí dlhšie prácu pohodlnejšiu. Uhlíkové mačky boli navyše doplnené o podrážku Vibram, ktorá chráni uhlík.

V spojení s veľkým polstrovaním leží preformovaná karbónová škrupina obzvlášť pohodlne na lýtku. 100 mm široký suchý zips navyše znižuje riziko vzniku tlakových bodov.

V závislosti od dĺžky lýtok je možné výšku hriadeľa individuálne nastaviť od 40 do 51 cm. S remienkom na suchý zips na chodidle je možné pevné a absolútne bezpečné nastavenie. Toho sa dosahuje dvoma nastaviteľnými remienkami na päte a priehlavku. Je samozrejmé, že všetky ponúkané náhradné tŕne sú vhodné.

Prevedenie s trojuholníkovým tŕňom America 40 mm. Hmotnosť 1550 g.