Stromolezecké stupačky Distel Alu Komfort

Stromolezecké stupačky Distel Alu Komfort pre všetkých, ktorí uprednostňujú klasické stromové stupačky a hľadajú obzvlášť dobrý pomer ceny a výkonu. Vďaka hliníkovej konštrukcii je nízka hmotnosť a nedochádza k nijakým kompromisom v oblasti životnosti.

V spojení s vylepšeným polstrovaním je predtvarovaná škrupina z obzvlášť pohodlná na lýtka. 100 mm široký suchý zips navyše znižuje riziko vzniku tlakových bodov. Dĺžka hrotov 40mm a 60 mm.

Viac detailov

265,42 € bez DPH
265,42 €

  • 40 mm
  • 60 mm

Platby cez PayPal
Platby cez PayPal

Detaily

Stromolezecké stupačky Distel Alu Komfort pre všetkých, ktorí uprednostňujú klasické stromové stupačky a hľadajú obzvlášť dobrý pomer ceny a výkonu. Vďaka hliníkovej konštrukcii je nízka hmotnosť a nedochádza k nijakým kompromisom v oblasti životnosti.

V spojení s vylepšeným polstrovaním je predtvarovaná škrupina z obzvlášť pohodlná na lýtka. 100 mm široký suchý zips navyše znižuje riziko vzniku tlakových bodov.

V závislosti na dĺžke lýtka sa dá výška hriadeľa individuálne nastaviť od 40 do 51 cm. S remienkom na suchý zips na chodidle je možné pevné a absolútne bezstarostné nastavenie. Toho sa dosahuje dvoma nastaviteľnými remienkami na päte a priehlavku.

Hmotnosť 1950 g. Dĺžka hrotov 40mm a 60 mm.