Stromolezecké stupačky Distel Alu Plus Klick

Stromolezecké stupačky Distel Alu Plus Klick sa vyznačujú stabilitou, ľahkosťou, bezpečnosťou a ergonómiou. Mierne zahnutý hriadeľ prenáša zaťaženie priamo na hroty tŕňov a 45mm široká opierka nôh ho rovnomerne rozdeľuje. Je navyše v oblasti chodidla mierne rozšírená. Výsledkom je pohodlné státie dlhšie dobu. V spojení s veľkým vylepšeným polstrovaním leží preformovaná škrupina zo sklenených vlákien obzvlášť pohodlne na lýtku. 100mm široký suchý zips navyše znižuje riziko vzniku tlakových bodov.

Viac detailov

355,25 € bez DPH
355,25 €

  • 40mm
  • 60mm

Platby cez PayPal
Platby cez PayPal

Detaily

Stromolezecké stupačky Distel Alu Plus Klick sa vyznačujú stabilitou, ľahkosťou, bezpečnosťou a ergonómiou. Výsledkom je kovaný hliníkový hriadeľ z dielne DMM.

Mierne zahnutý hriadeľ prenáša zaťaženie priamo na hroty tŕňov a 45 mm široká opierka nôh ho rovnomerne rozdeľuje. Stupačka je navyše v oblasti chodidla mierne rozšírená. Výsledkom je pohodlné státie dlhšie dobu. V spojení s veľkým vylepšeným polstrovaním leží preformovaná škrupina zo sklenených vlákien obzvlášť pohodlne na lýtku. 100 mm široký suchý zips navyše znižuje riziko vzniku tlakových bodov.

V závislosti od dĺžky lýtok je možné výšku hriadeľa individuálne nastaviť od 40 do 51 cm. Najnovší vývoj od spoločnosti Distel. Veľmi pohodlný a pohodlný remienok je v tejto verzii vybavený aj dvoma prídavnými sponami Cobra click. To znamená, že popruhy sa musia nastavovať iba raz a potom sa dajú jednoducho pomocou pracky navliecť a vyzliecť. Vymeniteľné náhradné tŕne. Prevedenie s americkým trojuholníkovým tŕňom. Hmotnosť 2010 g.