Stromolezecké stupačky Distel Alu Klick

Stromolezecké stupačky Distel  Alu Klick pre všetkých , ktorí uprednostňujú klasické stromové stupačky a hľadajú obzvlášť dobrý pomer ceny a výkonu. Vďaka hliníkovému hriadeľu je nízka hmotnosť a nedochádza k nijakým kompromisom v oblasti životnosti. V spojení s veľkým polstrovaním leží predtvarovaná škrupina z GRP obzvlášť pohodlne na lýtku.

Najnovší vývoj od spoločnosti Distel s vylepšeným čalúnením. Veľmi pohodlný remienok je v tejto verzii vybavený aj dvoma prídavnými sponami Cobra click. 

Viac detailov

325,85 € bez DPH
325,85 €

  • 40mm
  • 60mm

Platby cez PayPal
Platby cez PayPal

Detaily

Stromolezecké stupačky Distel  Alu Klick pre všetkých , ktorí uprednostňujú klasické stromové stupačky a hľadajú obzvlášť dobrý pomer ceny a výkonu. Vďaka hliníkovému hriadeľu je nízka hmotnosť a nedochádza k nijakým kompromisom v oblasti životnosti. V spojení s veľkým polstrovaním leží predtvarovaná škrupina z GRP obzvlášť pohodlne na lýtku.

100 mm široký suchý zips navyše znižuje riziko vzniku tlakových bodov. V závislosti od dĺžky lýtok je možné výšku hriadeľa individuálne nastaviť od 40 do 51 cm.

Najnovší vývoj od spoločnosti Distel s vylepšeným čalúnením. Veľmi pohodlný remienok je v tejto verzii vybavený aj dvoma prídavnými sponami Cobra click. To znamená, že popruhy sa musia nastavovať iba raz a potom sa dajú jednoducho pomocou pracky navliecť a vyzliecť.

Vymeniteľné náhradné tŕne. Prevedenie s americkým trojuholníkovým tŕňom. Hmotnosť 2200 g.