Pánska poľovnicka bunda Blaser Blaze 2 in 1

Táto inovatívna pánska poľovnicka bunda Blaser Blaze 2 in 1 bola navrhnutá pre potreby poľovníkov na spoločné poľovačky kde sa vyžaduje reflexné oblečenie. Mimoriadne ľahká a odolná vonkajšia bunda je vďaka laminácii vodotesná, vetruvzdorná a priedušná. Dokonca aj švy a zipsy udržujú vodu a vlhkosť vďaka ich utesneniu. Nastaviteľná kapucňa, lem a manžety zaisťujú maximálny komfort pri nosení, vetracie štrbiny v podpazuší so zipsami a sieťovou podšívkou poskytujú telu optimálnu klímu.

Viac detailov

374,85 € bez DPH
374,85 €

  • L
  • XL
  • 2XL
  • 3XL

Platby cez PayPal
Platby cez PayPal

Detaily

Táto inovatívna pánska poľovnicka bunda Blaser Blaze 2 in 1 bola navrhnutá pre potreby poľovníkov na spoločné poľovačky kde sa vyžaduje reflexné oblečenie.

V teréne je praktická, funkčná a odolná. Mimoriadne ľahká a odolná vonkajšia bunda je vďaka svojej laminácii vodotesná, vetruvzdorná a priedušná. Dokonca aj švy a zipsy udržujú vodu a vlhkosť vďaka ich utesneniu. Individuálne nastaviteľná kapucňa, lem a manžety zaisťujú maximálny komfort pri nosení, vetracie štrbiny v podpazuší so zipsami a sieťovou podšívkou poskytujú telu optimálnu klímu. Vyznačuje sa vysoko kvalitným polstrovaním PRIMALOFT, bočnými vreckami na zips, elastickými manžetami a logom ARGALI.

vonkajšia bunda: 100% polyester s nalaminovanou memebránou z vnútornej strany (WP10.000 / MVP 5000), povrchová úprava TeflonEcoElite ™
vnútorná bunda: 100% polyester s povrchovou úpravou TeflonEcoElite ™

Podšívka : vonkajšia i vnútorná bunda - 100% polyester

Zateplenie:

vonkajšia bunda: NIE
vnútorná bunda: 100% Polyester PRIMALOFT Silver – 80g
Farba: oranžová Camo Blaze